Strona używa plików cookies w celach wymienionych w polityce prywatności.
Ustawienia dotyczące cookies możesz zmienić w konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.
Rozumiem

Drzwi narożne

Meble robione na indywidualne zamówienie to pełna paleta rozwiązań, które doskonale odpowiadają na spersonalizowane potrzeby Klienta. Nie mogło wśród nich zabraknąć także drzwi narożnych, które Komandor oferuje Państwu w trzech wersjach. W naszej ofercie kupujący mogą wybierać wśród profili narożnych do drzwi przesuwnych zewnętrznie i wewnętrznie oraz profili narożny drzwi podwieszanych. Wykonane są w systemie aluminiowym Lazuryt profile są dostępne w dwóch kolorach: anody szampańskiej lub naturalnej.

System drzwi przesuwnych wewnętrznie instalowany jest w szafach i garderobach narożnych. Konstrukcja opiera się na montowanej do profilu magnetycznej listwie, która łączy ze sobą drzwi nadając im estetyczny wygląd. W tej wersji zabudowa może być montowana na kilka sposobów, bez konieczności instalowania kolejnych ścianek, dzięki czemu zyskujemy więcej miejsca we wnętrzu szafy.


System drzwi przesuwnych zewnętrznie to rozwiązanie stworzone z myślą o przestronnych pomieszczeniach i dużych metrażach. Dzięki nim możemy wydzielić daną powierzchnię salonu lub sypialni aranżując w niej garderobę lub gabinet.

System narożny podwieszany to funkcjonalny i przede wszystkim przyjemny dla oka sposób instalowania drzwi przesuwnych. Nie korzysta on z dolnej prowadnicy zamontowanej na podłodze, dzięki czemu zyskuje na estetyce. Rozwiązanie jest dostępne w kolorze anody naturalnej.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy bezpośrednio w domu doradzą Państwu, który z systemów drzwi narożnych będzie najlepszy dla danego pomieszczenia.

Zamów bezpłatny pomiar