Strona używa plików cookies w celach wymienionych w polityce prywatności.
Ustawienia dotyczące cookies możesz zmienić w konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.
Rozumiem

Drzwi podwieszane

Drzwi podwieszane są jednym z ważniejszych punktów w ofercie marki Komandor. Słynące z nienagannego designu i funkcjonalności drzwi przesuwane są idealnym sposobem na rozdzielenie pomieszczenia na dwie części. Dzięki nim każdy pokój może pełnić równocześnie wiele funkcji w zależności od potrzeby danej chwili.

Komandor oferuje Państwu drzwi podwieszane w szerokim wachlarzu kolorystycznym i różnorodnej palecie wypełnień. Są one wykonane w systemie aluminiowym i w dwóch wersjach do wyboru: pojedynczej i podwójnej. Różnica między nimi jest bardzo prosta.

System pojedynczy składa się z jednego wypełnienia z obu stron. Zapewnia to drzwiom niewielką szerokość i lekkość, przez co czyni je bardziej mobilnymi.

System podwójny z kolei pozwala na zastosowanie dwóch różnych wypełnień po obu stronach drzwi. Ta różnorodność pozwala na większe możliwości aranżacyjne. W tej wersji drzwi mogą mieć szerokość nawet do 1,5 m. Uniwersalna barwa profilu anodowanego sprawia, że rozwiązanie to doskonale wkomponuje się w każde wnętrze.

Zamów bezpłatny pomiar