Strona używa plików cookies w celach wymienionych w polityce prywatności.
Ustawienia dotyczące cookies możesz zmienić w konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.
Rozumiem

Drzwi HELIODOR

System Heliodor
Drzwi Heliodor to jeden z najnowszych pomysłów inżynierów marki Komandor. Ich unikalna konstrukcja bez ramek daje nieskrępowane możliwości aranżacji, a system domykania drzwi Comfort Touch zapewnia użytkownikom komfort z najwyższej półki.

Heliodor łączy w sobie to, co w meblach Komandor najlepsze - pierwszorzędną funkcjonalność z wysmakowanym designem dostępnym na wyciągnięcie ręki. Brak uchwytów i widocznych ramek sprawia, że szafy Komandor będą się doskonale prezentować w każdym pomieszczeniu, a nie wymagający zasilania energią elektryczną system otwierania i domykania drzwi Comfort Touch zapewnia wygodę użytkowania w klasowym wydaniu.

Parametry
Komandor to meble najwyższej próby robione na zamówienie. Takie są też szafy wykorzystujące system Heliodor. Przygotujemy je dla naszych Klientów w dowolnych wymiarach dostosowanych do potrzeb i możliwości Państwa pomieszczeń. Drzwi są ograniczone następującymi wymiarami:
- maksymalna wysokość drzwi: 2750 mm;
- maksymalna szerokość drzwi: 1300 mm;
- wypełnienia: 4 mm (szkło), 10 mm (płyta).

Comfort Touch - komfort w każdym dotyku
Comfort Touch to innowacja w przemyśle meblarskim. Zaprojektowane i opatentowane przez Komandora rozwiązanie pozwala na łatwe otwieranie i zamykanie drzwi szafy. Wystarczy dotyk ręki, a drzwi uchylą się zwalniając przestrzeń na dłoń, którą następnie można otworzyć front. Comfort Touch jest kompatybilny z systemem bezramowym Heliodor oraz innymi rozwiązaniami Komandora wykorzystującymi ramki aluminiowe.

Zamów bezpłatny pomiar