Strona używa plików cookies w celach wymienionych w polityce prywatności.
Ustawienia dotyczące cookies możesz zmienić w konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.
Rozumiem

Rewolucja w designie

Design to coś więcej niż tylko estetyka. To również funkcjonalność, która czyni codzienność bardziej komfortową. Z połączenia tych dwóch wymiarów powstał nowy system otwierania i zamykania drzwi do szaf wnękowych Komandor - Comfort Touch.

Nowatorskie rozwiązanie umożliwia otwieranie i ciche zamykanie szafy bez użycia energii elektrycznej. Comfort Touch wykorzystuje amortyzator dociągu, co sprawia, że bezszelestne samodomykanie frontu szafy jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. System opiera się na niewidocznym mechanizmie przesuwnych drzwi, który jest uruchamiany za pomocą dotyku.
Tym samym nie są już potrzebne uchwyty i ramki, dzięki czemu cała kompozycja szafy zyskuje kolejne punkty w skali stylu. Delikatne naciśnięcie drzwi dłonią sprawi, że odsuną się one na ok. 2 cm od krawędzi szafy, dając przestrzeń do łatwego przesuwania frontu.

Comfort Touch to opatentowane przez Komandor rozwiązanie kompatybilne z systemem bezramowym HELIODOR oraz innymi systemami Komandor korzystającymi z wąskich ramek aluminiowych.

Maksmylana wysokość drzwi wykonanych w systemie Comfort Touch to 2750 mm przy maksymalnej ich szerokość: 1300 mm. Drzwi są dostosowane do wypełnień: 4 mm (szkło) oraz 10 mm (płyta).

Meble do zabudowy salonu na wymiar i na indywidualne zamówienie - salon Bielsko - Biała - zapraszamy do kontaktu.