Strona używa plików cookies w celach wymienionych w polityce prywatności.
Ustawienia dotyczące cookies możesz zmienić w konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.
Rozumiem

Nowe oblicze jakości


Jakość niejedno ma imię. Wybierając meble Komandor nadasz jej autorską nazwę najlepiej odwzorowującą charakter domowników.
Tworząc meble Komandor wychodzimy z założenia, że o ich jakości świadczą dwie cechy: styl i funkcjonalność. Pierwsza z nich skupia w sobie przemyślany projekt, oryginalny design i elegancję każdego detalu, z którego składają się nasze produkty. Druga cecha jest synonimem wygody użytkowania, ergonomii i dopasowania do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na Państwa oczekiwania, do sprzedaży wprowadziliśmy trzy linie produktowe:
Komandor Classic skupia w sobie klasyczne rozwiązania w przystępnych cenach. Znajdą w niej Państwo szafy zabudowane z drzwiami przesuwnymi w systemach Standard i Lux wykonane z lustra lub płyty laminowanej.
Komandor Gold oferuje wnękowe szafy z drzwiami przesuwnymi w systemach Szafir, Lazuryt i Sahara zbudowane z płyty wysokiej jakości lub szkła kolorowego. Kolekcja Glod łączy w sobie styl i elegancję dając szerokie pole możliwości wykorzystania wnętrza szafy.
Komandor VIP to propozycja dla najbardziej wymagających. Ta linia produktowa jest utożsamiana z ekskluzywnymi rozwiązaniami, wśród których znajdą Państwo szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi w systemie bezramowym Heliodor oraz unikalny sposób otwierania szafy - Comfort Touch. Drzwi szafy są zbudowane ze szkła z grafiką lub łączeniami.

Robione na zamówienie szafy wnękowe Komandor, niezależnie od tego, z której linii produktowej pochodzą, słyną ze swojej funkcjonalności. Tę umożliwiają przemyślane kompozycje i pokaźny wachlarz akcesoriów meblowych, które mogą wypełnić wnętrze szafy. Wśród nich znajdują się: kosze druciane, wieszaki, półki za buty, uchwyty na sprzęt AGD, stojaki na buty oraz kosze na bieliznę. Dzięki nim, każda szafa Komandor z łatwością pomieści wszystkie ubrania, obuwie i inne przedmioty.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z opcji bezpłatnego pomiaru bezpośrednio w domu Klienta. Nasi doradcy zarekomendują konkretne rozwiązania, które najlepiej wkomponują się w Państwa wnętrza.

Zamów bezpłatny pomiar.