Strona używa plików cookies w celach wymienionych w polityce prywatności.
Ustawienia dotyczące cookies możesz zmienić w konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.
Rozumiem

Stoliki kawowe

Nowoczesne stoliki kawowe

Ubóstwiany przez wielu rytuał picia kawy, bez którego duża część z nas nie wyobraża sobie poranka, jest synonimem wolności. Kiedy jej doświadczamy, delektujemy się nie tylko smakiem ulubionego wywaru, ale także otoczeniem, w którym celebrujemy wolną chwilę z filiżanką kawy lub herbaty. Istotnym elementem jego wyposażenia są stoliki kawowe - centralne punkty życia towarzyskiego w każdym domu.

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne stoliki kawowe nawiązujące swoim projektami do klasycznych brył. Proste kształty stolików kawowych robionych na zamówienie idą w parze z nienaganną elegancją i wysublimowanym designem, o których mogą się Państwo przekonać odwiedzając nasze ekspozycje. Wśród nich znajdują się m.in.: stoliki z tradycyjnie umocowanymi blatami, stoliki z dodatkową półką pod blatem, stoliki w kształcie litery “C” oraz stoliki ze szklanym blatem.

Różnorodność mebli na zamówienie dostępnych w naszych salonach wprawia w zachwyt nawet najbardziej wybredne gusta. Dość powiedzieć, że wśród oferowanych stolików do kawy nasi Klienci mogą wybierać spośród ponad 90 kolorów płyt i dodatków, które z powodzeniem pozwolą skomponować wymarzony stolik do kawy epatujący funkcjonalnością i współczesnym designem. Oprócz przepastnego asortymentu mebli na zamówienie służymy także wiedzą naszych doradców zebraną w czasie ćwierćwiecza istnienia firmy, którzy z przyjemnością i znawstwem ułatwią dokonanie wyboru najlepszego z możliwych.

n13-70257.jpg

stolik_szafka-rtv-66577.jpg

stolik-kawowy22-50317.jpg

Zamów bezpłatny pomiar!