Strona używa plików cookies w celach wymienionych w polityce prywatności.
Ustawienia dotyczące cookies możesz zmienić w konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.
Rozumiem

Szafki RTV

Nowoczesne szafki RTV

Telewizor jest ważnym elementem wyposażenia wielu domów i mieszkań będąc wiernym towarzyszem domowego ogniska. Najnowsze modele telewizorów to w istocie wielofunkcyjne urządzenia, które zapewniają nam nieskrępowany dostęp do rozrywki, nauki i informacji w doskonałych parametrach dźwięku i obrazu. Warto zadbać o ich odpowiedni entourage, który będzie dobrze komponował się nie tylko z możliwościami samego odbiornika TV, ale także pozostałymi meblami.

Kapitalnie w tej roli sprawdzą się szafki RTV na zamówienie oferowane w salonach Komandor. Prezentujemy Państwu szafki pod telewizor wykonywane na wymiar, dzięki którym dany mebel będzie doskonale spójny z Państwa oczekiwaniami i aranżacją pokoju zapewniając mu funkcjonalność i nowoczesny design. Szafki RTV, w zależności od preferencji Klienta, mogą być wyposażone w szeroką gamę uchwytów, nóżek, szuflad i drzwiczek w konfiguracjach, które wybiorą Państwo sami.

Nasze 25-letnie doświadczenie w branży meblarskiej, które dziś oddajemy do dyspozycji naszych Klientów, ułatwi skomponowanie idealnej szafki pod telewizor lub sprzęt muzyczny. Zapraszamy do odwiedzenia naszych studio w tychach i Bielsku-Białej, gdzie na załączonych ekspozycjach będą Państwo mogli się przekonać o pełni możliwości naszych mebli tworzonych zgodnie z indywidualnymi preferencjami każdego Odbiorcy.