Strona używa plików cookies w celach wymienionych w polityce prywatności.
Ustawienia dotyczące cookies możesz zmienić w konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.
Rozumiem

Stoliki nocne

Funkcjonalne stoliki nocne

W designie wnętrz liczy się każdy najdrobniejszy szczegół. Tutaj nawet subtelny detal może być równorzędnie istotny co pokaźny mebel czy ważny element wykończenia pokoju. Pamiętając, że diabeł tkwi w szczegółach, zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie mogli Państwo znaleźć meble, które swoją gracją odmienią oblicze każdego pomieszczenia. Jednymi z nich są stoliki i szafki nocne - wyśnione uzupełnienie sypialni.


Stoliki i szafki nocne Komandor to niestrudzeni towarzysze łóżka. Wykonujemy je na zamówienie naszych Klientów zgodnie z ich preferencjami. Do Państwa dyspozycji oddajemy szeroką paletę różnokolorowych płyt i szkieł, z których tworzymy nasze meble. Ich uzupełnieniem są różnego rodzaju dodatki (uchwyty i nóżki), które sprawią, że nowy mebel w Państwa sypialni idealnie wkomponuje się w otoczenie. Ale oryginalna estetyka to nie jedyny as atutowy w talii stolików i szafek nocnych Komandor. Każdy z nich jest również świetnym przykładem funkcjonalności i ergonomii. Współbrzmienie tych trzech cech sprawia, że stolik i szafka nocne robione na zamówienie pod batutą Komandor spiszą się koncertowo w Państwa sypialni.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą bezpośrednio na ekspozycjach prezentowanych w salonach Komandor w Tychach i Bielsku-Białej. Oprócz pełnej palety możliwości, które oferuje swoim Klientom Komandor, będą tam mieli Państwo również możliwość skorzystania z ponad 25-letniej wiedzy i doświadczenia naszych doradców.

Zamów bezpłatny pomiar!