Strona używa plików cookies w celach wymienionych w polityce prywatności.
Ustawienia dotyczące cookies możesz zmienić w konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.
Rozumiem

Biurka

Ergonomiczne biurka

Biurko to specyficzny mebel kojarzony z nauką i pracą. Siedząc przy nim wykonujemy nasze obowiązki zawodowe i szkolne, uczymy się nowych rzeczy, zdobywamy kompetencje, realizujemy pomysły. Tym samym biurko staje się milczącym świadkiem naszego rozwoju. Innymi słowy: biurko czyni mistrza!

Robione na indywidualne zamówienia Klienta biurka Komandor to gwarancja najlepszego z możliwych dopasowania mebla do potrzeb zamawiającego. Konstrukcje naszych biurek są lekkie, ażurowe, a zarazem przestronne, dające szerokie pole manewru jego użytkownikom. Biurka Komandor cechują się dużą różnorodnością, którą zapewnia szeroki wybór dodatków stylistycznych w postaci: uchwytów, szuflad, półek pod klawiaturę i nóżek oraz ponad 90 kolorów płyt, z których wykonujemy nasze meble.

Urozmaicone konfiguracje kolorów, rozmiarów i dodatków sprawią, że z łatwością stworzą Państwo biurko swoich marzeń, niezależnie od jego przeznaczenia. Biurka Komandor łączą w sobie najbardziej pożądaną w świecie meblarskim triadę funkcjonalności, ergonomii i nienagannego stylu, dzięki której idealnie wkomponują się w każde pomieszczenie.

Zapraszamy do naszych salonów w Tychach i Bielsku-Białej, gdzie mogą się Państwo osobiście przekonać o nietuzinkowych możliwościach oferowanych przez biurka Komandor.

Zamów bezpłatny pomiar!