Strona używa plików cookies w celach wymienionych w polityce prywatności.
Ustawienia dotyczące cookies możesz zmienić w konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.
Rozumiem

Komody

Funkcjonalne komody

Komody Komandor łączą w sobie kunszt wykonania i dopracowany w szczegółach warsztat, który pozwala im osiągnąć maestrię funkcjonalności i estetyki. Nie bez kozery to właśnie one regularnie zdobywają najbardziej prestiżowe statuetki przemysłu meblarskiego za drugoplanową rolę meblową. Komoda może stać się prawdziwą gwiazdą w Państwa domu. I to nie tylko na czerwonym dywanie.

Wśród wykonywanych przez nas mebli na wymiar ważne miejsce zajmuje szeroki asortyment komód, które mogą stanowić idealne uzupełnienie zestawu meblowego w Państwa salonie, przedpokoju lub sypialni. Oferowane naszym Klientom komody na wymiar wykonane są z płyt o grubości 28 mm dostępnych w ponad 90 kolorach. Wygląd komody dodatkowo mogą urozmaicić uchwyty, nóżki i prowadnice szuflad.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy komody Komandor robione na indywidualne zamówienie Klienta. To Państwo zdecydują, czy komoda będzie składać się wyłącznie z szuflad czy otwieranych lub przesuwnych drzwiczek. Tak spersonalizowane komody pozwolą na swobodne przechowywanie wszystkich niezbędnych przedmiotów oraz subtelnie wkomponują się w resztę wnętrza tworząc harmonijną całość.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym spektrum możliwości, które dają domownikom komody Komandor.

Zamów bezpłatny pomiar!