Strona używa plików cookies w celach wymienionych w polityce prywatności.
Ustawienia dotyczące cookies możesz zmienić w konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.
Rozumiem

Szafy

Nowoczesne szafy wnękowe na wymiar

Szafy Komandor są synonimem synergii funkcjonalności i estetyki. Ten rzadki w praktyce alians został osiągnięty dzięki umiejętnemu wykorzystaniu patentu drzwi przesuwnych i dostosowania wymiarów szafy do indywidualnych potrzeb Klienta. Ale szafy Komandor to nie tylko drzwi przesuwne.

Filozofią tworzenia mebli na wymiar jest dokładna odpowiedź na potrzeby Klienta. Dlatego też nasze szafy wnękowe wykańczamy również drzwiami uchylnymi, skośnymi, a także składanymi

Szafy Komandor to wyjątkowe meble, które z łatwością dopasują Państwo do każdego wnętrza. Co sprawia, że Polacy pokochali to rozwiązanie w swoich domach i mieszkaniach? Możliwość spersonalizowania każdej szafy i wyposażenia jej w dokładnie taki sposób, jak życzy sobie tego Klient, sprawia, że szafy Komandor cieszą się niebywałą popularnością. Nie bez znaczenia są również dopracowana w szczegółach jakość wykonania każdego elementu sztuki meblarskiej oraz przepastny wybór aranżacji, kolorów i wzorów drzwi.

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka rodzajów szaf Komandor robionych na zamówienie, które dzielą się ze względu na kryterium typu obudowy i ustawienia. Atuty poszczególnych typów szaf mogą Państwo poznać odwiedzając jedną z naszych ekspozycji w Tychach lub Bielsku - Białej.

Szafy wnękowe na wymiar

Nowoczesne szafa wnękowa jest wkomponowana w pomieszczenie, w którym jest zainstalowana. Jej obudowę stanowią ściany pokoju (choć w niektórych przypadkach uzasadnione jest, by jedną ścianę stanowiła zamontowana płyta), a podłogą szafy jest podłoże w danym pokoju (wykładzina, panele). Robiona na zamówienia szafa wnękowa Komandor zajmuje całą wysokość pokoju, w który zostaje wbudowana.

Szafy pełne jako alternatywa dla szaf wnękowych

Alternatywą dla szafy wnękowej jest szafa pełna Komandor, którą tworzą ściany boczne, tylne oraz płyty pełniące rolę podłogi i sufitu mebla. Świetnie sprawdzi się u Klientów, którzy z jej użyciem pragną zamaskować nieestetyczny fragment ściany. Szafę pełną można stawiać w praktycznie każdym miejscu mieszkania, a jej położenie może ulec zmianie w dowolnym momencie w zależności od preferencji Klienta.

Szafa z pawlaczem to z kolei model szafy Komandor, która jest przeznaczona do wysokich pomieszczeń - powyżej 2,5 m wysokości. Ten rodzaj szafy może mieć zarówno formę szafy wnękowej, jak i szafy pełnej. Jej cechą charakterystyczną jest montowana na górze nadstawka, która zwiększa funkcjonalność mebla.

Wreszcie szafa narożna składa się z dwóch prostopadłych ścian spotykających się w rogu pomieszczenia. Zbudowana w kształcie litery “L” szafa narożna może mieć tak formę szafy wnękowej, jak i pełnej.

Zamów bezpłatny pomiar!  

Szafy wnękowe Komandor w salonie i w przedpokoju - szafa na zamówienie i na indywidualny wymiar - Znajdź szafy do zabudowy w salonie Komandor Bielsko - Biała  Tychy i Warszawa - Nasza galeria produktów.

Zapraszamy do naszych salonów w Bielsku Białej oraz Tychach.