Strona używa plików cookies w celach wymienionych w polityce prywatności.
Ustawienia dotyczące cookies możesz zmienić w konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.
Rozumiem

Pokój dziecięcy

Funkcjonalny pokój dziecięcy

Pokój dziecięcy to ważne miejsce na mapie rozwoju młodego człowieka. W zależności od wieku pociechy, pełni on różne role: placu zabaw, komnaty tajemnic, poligonu pasji, samotni wieku dojrzewania, pasa startowego wejścia w dorosłość. Wystrój pokoju może, a nawet powinien oddawać charakter i zainteresowania dziecka. Intrygujące fototapety, niestandardowe dodatki, miejsce na inwencję lokatora - to wszystko może sprawić, że każde dziecko poczuje, że jego jest ten kawałek podłogi. Oprócz wspomnianych elementów, kluczowym składnikiem wnętrza są oczywiście meble do pokoju dziecięcego, które stworzą idealną aranżację.

Robione na zamówienie meble Komandor doskonale wkomponują się w pokój Twojego dziecka. Flagowe rozwiązanie łączące w sobie estetykę i funkcjonalność w wydaniu dla najmłodszych ma postać szafy z przesuwnymi drzwiami. Tego typu szafa pozwoli zadbać o porządek w dziecięcym pokoju i zapewni niezbędną przestrzeń młodym odkrywcom. Naszym Klientom oferujemy także szafę dzieloną na moduły, która z powodzeniem przechowa jednocześnie ubrania i zabawki. Oprócz szaf z przesuwnymi drzwiami, do dziecięcego pokoju proponujemy także meble na wymiar w postaci biurek, łóżek, regałów i komód. Dzięki oferowanej różnorodności kolorów, struktur i dodatków, z łatwością skomponujesz z nich spójną stylizację pokoju Twojego dziecka.

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami Studia Mebli Król, którzy z przyjemnością zaprezentują Państwu wszystkie możliwości robionych na wymiar mebli Komandor i przeznaczonych do pokojów dziecięcych.

Funkcjonalny pokój dziecięcy - przykład pokoju

Funkcjonalny pokój dziecięcy - przykład pokoju

Funkcjonalny pokój dziecięcy - przykład pokoju

Funkcjonalny pokój dziecięcy - przykład pokoju

Funkcjonalny pokój dziecięcy - przykład pokoju

Zamów bezpłatny pomiar!

W naszej ofercie znajdą Państwo także szafy wnękowe na wymiar a także inne meble przeznaczone do urządzania mieszkania: