Strona używa plików cookies w celach wymienionych w polityce prywatności.
Ustawienia dotyczące cookies możesz zmienić w konfiguracji Twojej przeglądarki internetowej.
Rozumiem

Garderoby

Przestronne garderoby

Garderoba w osobnym pomieszczeniu to luksus, na który może sobie pozwolić coraz więcej osób. Komfort przechowywania i przymierzania ubrań w dedykowanym pomieszczeniu podnosi rangę każdego wyjścia z domu, własnego wyglądu, a także i pewności siebie. Zabudowa garderoba z wykorzystaniem mebli Komandor natchnie to pomieszczenie wyjątkowym charakterem.

Garderoby Komandor mogą przybierać różne formy w zależności od gabarytów i układu pomieszczenia, w które zostaną wkomponowane. Wybór modułów w garderobie na zamówienie jest oczywiście dostosowany do preferencji Klienta. Nasza oferta daje Państwu możliwość wyposażenia swojej garderoby Komandor w szuflady, półki, drążki, kontenery, kosze na bieliznę, pantografy, wieszaki, uchwyty na odkurzacze, prasowalnice i żelazka zapewniając każdemu domowi ergonomię w najlepszym wydaniu. Przy projektowaniu garderoby rekomendowanym zabiegiem jest jej podział na części damską i męską.

Decydując się na rozwiązanie garderoby sygnowanej znakiem jakości Komandor mają Państwo gwarancję jakości każdego z wykonanych modułów oraz funkcjonalności, z której słynie nasza firma. Świadczy o nich zadowolenie Klientów, których obsługujemy już od 25 lat dostarczając im meble na zamówienie najwyższej próby.

Zamów bezpłatny pomiar! 

Zapisz